درباره شرکت

آذین آرا شانلی

آذین آرا شانلی

شرکت آذین آرا شانلی با اندوخته ای غنی از طرح ، ایده و عمل با هدف گذاری بلند مدت و اندیشمندانه فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک از سال 1392 آغاز و در سال 1393 با ثبت شرکت در سازمان ثبت اسناد رسما" فعالیت خود را تاکنون مجدانه ادامه داده است.این مجموعه همیشه خود را متعهد به فراهم کردن بهترین تولیدات و سرویس دهی به مشتریان خود به صورت روزانه و همیشه تلاش می کند تا سطح کاری خود را با توجه به نیاز مشتریان هماهنگ سازد.
شرکت شانلی با بکارگیری جدیدترین سیستم های صنعتی و پیاده سازی پیشرفته ترین فن آوریها در تولید پوشاک در پی دستیابی به اهداف جدید و برنامه ریزی برای فعالیت های گسترده تولدی و بازرگانی در آینده است.در این مسیر اهدافی مثل حفظ محیط زیست ، تجهیز مدارس ، ترویج فرهنگ مصرف کالای مرغوب ایرانی و بهبود سلامت فردی و اجتماعی از طریق تولید پوشاک با الیاف طبیعی را دنبال می کند.در طرح حفظ سرمایه های ملی نیز سعی بر این شده است که از مواد اولیه ایرانی در تولیدات محصولات استفاده شود.طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت برتر در عین وفاداری به ارزش های دیرینه چراغ راه شانلی برای خلق تجربه ای متفاوت از پوشاک است و در این راه همواره قدردان حمایت ارزشمند و همراهی مستمر هموطنان گرانقدر بوده است.


آذین آرا شانلی

1. به کارگیری نیروهای نوآور طراحی و بازاریابی
2. توجه به کارکنان و توانمند سازی آنها
3. کسب رضایت مشتریان و حفظ و نگهداری آنها
4. روابط صادقانه و شفاف با ذینفعان
5. رقابت مثبت و سازنده با رقبا به منظور کسب سهم حداکثری بازارها


آذین آرا شانلی

طراحی و تولید انواع البسه با آخرین تکنولوژی روز با هدف استفاده داخلی و صادراتی شامل انواع کت و شلوار مردانه ، مانتو شلوار زنانه ، لباس کار ، کاپشن ، روپوش ، پیراهن مردانه ، شلوار جین ، انواع پالتو و دیگر ملزومات دوخت محصول می باشد.


آذین آرا شانلی

شرکت رسالت خود می داند با صیانت از تاریخ ، تمدن و فرهنگ درخشان گذشتگان در کشورمان و آمیختن آن با تکنولوژی و دانش روز دنیا بهترین البسه را طراحی ، تولید و به هموطنان عزیز عرضه نماید به گونه ای که هموطنان را از خرید کالای مشابه خارجی بی نیاز گرداند.
دومین رسالت شرکت آذین آرا شانلی کمک به رشد هنر و صنعت تولید پوشاک در کشور عزیزمان ایران از طریق آموزش نیروی انسانی و توسعه سرمایه گذاری می باشد.
سومین رسالت شرکت آذین آرا شانلی ورود درخشان و افتخار آمیز به بازارهای جهانی به عنوان یک شرکت ایرانی می باشد.


آذین آرا شانلی

براساس آمار و ارقام موجود، گروه بانوان به ویژه رنج و رده ی سنی 15 تا 35 سال بیشترین جامعه ی آماری تشکیل یافته در زمینه ی توجه و تمرکز به صنعت پوشاک و البسه را شامل می شوند و میزان نیاز و تقاضای این گروه در قیاس با سایر گروه ها به مقدار قابل ملاحظه ای بالاتر است.
به منظور پیشبرد نام و اعتبار برند " آذین آرا شانلی" مناسب است پوشاک تولیدی این واحد در فاز و گام اول در قالب یک ست و مجموعه ی کامل برای گروه بانوان ارائه شود.
با توجه به وجود واحدهایی نظیر : 1-شانلی 2-واحد چرم 3-آفرینش های هنری 4- فیوزینگ می توان با برنامه ریزی هدفمند و کاملا اجرایی از کلیه واحدهای مذکور در راستای پوشش دهی نیاز گروه هدف و توسعه و گسترش محصولات" شانلی" نهایت بهره را نمود. به بیانی دیگر، وجود این 4 واحد کاملا منفک و مجزا در "گروه مقصود " از زمره نقاط بارز قوت در راستای نیل به اهداف سازمان و اعتبار بخشیدن و جایگاه سازی " برند شانلی " و عرضه ی محصولاتی کامل در قالب یک مجموعه و ست می باشد.
1. مجموعه بهاره ( 6 ماه اول سال).
2. مجموعه زمستانه (6 ماه دوم سال).
در صورت موفقیت برند " شانلی " و جایگاه سازی آن در بازار هدف،می توان در فاز و مرحله ی دوم کالاهای تولید ی این حوزه را به گونه ی فصلی ارائه نمود:
1. مجموعه بهاره .
2. مجموعه تابستانه .
3. مجموعه پاییزی
4. مجموعه زمستانه.
به عنوان نمونه مجموعه ی بهاره واحد " آذین آرا شانلی" برای گروه بانوان (دختران) شامل موارد ذیل باشد:
آیتم های اصلی :
1. مانتو.
2. دامن.
3. سارافون.
4. پیراهن.
5. شال.
6. جوراب شلواری.
7. کیف (در سایزها و جنس های مختلف ).
8. کفش ) چرمی – پارچه ای ).
آیتم های جانبی :
1. زیورآلات و اقلام تزئینی ( استفاده از محصولات ارائه شده ی واحد زیورآلات آفرینش ها – فیوزینگ).
2. کیف دستی ( واحد چرم)
3. دستکش.( واحد چرم)